800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB REZIDENCE LA CASTELLANA MARE

Do 100 m od pláže, 2 km od centra Belvedere Marittimo, 7 km od centra Diamante.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

do 100 m od pláže, 2 km od centra Belvedere Marittimo, 7 km od centra Diamante.

Popis ubytování

elegantní rezidenční komplex s centrálním bazénem a udržovanou zahradou postavený ve středomořském stylu nabízející ubytování v komfortních apartmánech.

Typ ubytování

S/4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, pevnými a rozkládacími lůžky pro 4 osoby, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/5: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím nebo pevným lůžkem pro jednu osobu, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/7: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, 1 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa.
A/8: 4 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, 3 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Vybavení

recepce, parkování, restaurace, pizzerie, bar, supermarket, kadeřnictví.

Vybavení ubytování

základní nádobí, chladnička, vařič, TV, telefon, bezpečnostní schránka, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

venkovní bazén s brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, 2 tenisové kurty, fitness centrum, masáže (za poplatek), kosmetika (za poplatek), denní a večerní animační program.

Počasí

Kalábrie

23°C Skoro jasno

×