800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAIA DEGLI DEI BEACH RESORT

"Hotel má polohu pláži s výhledem na slavný „Castello Aragonese"". Centrum cca 300 m. Přístavní město Crotone a archeologická zóna Capo Colonna cca 20 km."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Prázdninový komplex pro rodiny s dětmi, s vilovým charakterem.

Poloha

na vlastní hotelové pláži s výhledem na slavný "Castello Aragonese". Centrum cca 300 m. Přístavní město Crotone a archeologická zóna Capo Colonna cca 20 km.

Vybavení

velmi vkusný prázdninový areál s hlavní budovou, samostatně stojícími bungalovy a několika jednopatrovými budovami. Zahrada. 226 pokojů, lobby se sat. TV, restaurace s venkovní terasou, pizzerie s terasou poblíž pláže (cca 18.6.-2.9., rezervace předem), bar u bazénu s terasou. Plavecký bazén se samostatným dětským bazénem. Druhý bazén s integrovanou vířivkou poblíž pláže s terasou na opalování, lehátky, slunečníky (osušky na vyžádání, za poplatek).

Ubytování

komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje "Classic" (A2A): sprcha, WC, fén, telefon, TV, trezor, chladnička, klimatizace, některé s balkónem/terasou. (A1A: jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou). Junior suity (A2C/A3C): pro 2-3 osoby. 1 pokoj s 1 lůžkem, dvoulůžko na otevřené galerii. Balkon. Junior suita (A4C): obývací ložnice se 2 lůžky, 1 dvoulůžkový pokoj. Terasa. Suita (A2D/A3D/A4D): pro 2-4 osoby. Balkon s vířivkou. Plážový servis v 1.řadách na pláži (v ceně). Možnost oběda/večeře v restauraci á-la-carte "Olimpo". Dětská postýlka: do 2 let, cca 5 EUR/noc.

Stravování

volitelně polopenze nebo all inclusive. Všechna jídla formou bufetu. 1x týdně tématický večer.

Sport/aktivity

stolní tenis, boccia. Za poplatek: 2 tenisové kurty (umělé osvětlení), půjčovna kanoí.

Wellness

za poplatek: wellness centrum se saunou, parní lázní, masážemi a vířivkou (cca 14.5.-17.9.).

Rodina

italský miniklub (cca 14.5.-17.9., 4-11 let, podle věku dětí v doprovodu rodičů), dětský bazén, velké dětské hřiště.

Zábava

italský animační program (cca 14.5.-17.9.).

Info

Parkování: nehlídané parkoviště v ceně. Domácí zvíře: malé, cca 30 EUR/týden. Příjezd/minimální délka pobytu: středa, pátek, sobota, neděle/ 7 nocí.

ALL inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Víno a voda k obědům a večeřím. Od 10-24 h hlavní bar: pivo a nealkoholické nápoje formou výčepu, různé regionální likéry, teplé nápoje, odpoledne snacky.

tip|SERVIS PLÁŽ

1 lehátko, 1 lehátkové křeslo a 1 slunečník na pokoj na lehce vyvýšené, hotelové plážové terase v ceně (suity A2D/A3D/A4D: v prvních řadách).

Počasí

Kalábrie

22°C Skoro jasno

×