800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO BAHJA

Pohodlné villaggio nedaleko poutního městečka Paola, které je proslulé díky svatyni Sv. Františka z Paoly. Villaggio s krásnými výhledy na moře, v rozlehlé zahradě, obklopené bujnou vegetací je vhodné především pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Pohodlné villaggio nedaleko poutního městečka Paola, které je proslulé díky svatyni Sv. Františka z Paoly. Villaggio s krásnými výhledy na moře, v rozlehlé zahradě, obklopené bujnou vegetací je vhodné především pro rodiny s dětmi

Pláž

Písečno-štěrková pláž tyrhénského moře s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u villaggia. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA (jeden slunečník, dvě plážová křesla).

Poloha

Villaggio se nachází na ploše více než 10 hektarů, přímo na pláži, obklopeno středomořskou vegetací. Vzdálenost do centra městečka Paola je cca 3 km. Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u villaggia.

Strava

Hotelové pokoje s polopenzí. Kontinentální snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu, voda, víno, se podávají v restauraci. Možnost dokoupení obědů formou bufetu.

Ubytování

Hotelové pokoje s verandou nebo balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, pizzerie, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, víceúčelové sportovní hřiště, dětské hřiště, animační programy (1.6. – 14.9.), miniklub, minimarket, parkoviště zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kalábrie

21°C Skoro jasno

×