800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE CONCHIGLIA

50 m od písčité a oblázkové pláže nedaleko od úchvatného ostrova Dino a 200 m od promenády a obchodního centra, cca 1 km aquaparku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

50 m od písčité a oblázkové pláže nedaleko od úchvatného ostrova Dino a 200 m od promenády a obchodního centra, cca 1 km aquaparku.

Popis ubytování

moderní rezidence v třípatrové terasovité budově je obklopena bohatou, stále udržovanou zahradou s kvetoucími subtropickými porosty. Apartmány v přízemi mají zahrádku, ve vyšších patrech mají velké terasy.

Vybavení hotelu

v pracovní dny je pro hosty otevřena recepce v CK Polycastrum Viaggi (1 km od rezidence), plážový servis (za poplatek) a parkoviště.

Typ ubytování

S/2

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení.

A/4

2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa.

A/5-6

3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice s palandou, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa.

Vybavení pokojů

chladnička, sporák, vybavený kuchyňský kout.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

venkovní bazén s brouzdalištěm, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště, malé fotbalové hřiště s umělou trávou, půjčovna kol, plážový servis (za poplatek).

Počasí

Kalábrie

16°C Skoro jasno

×