800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APART. DŮM ESMERALDO - trilo

Apartmánovy´ komplex je umístěn ve vzrostlé zahradě s panoramaticky´m vy´hledem na zátoku Grotticelle.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový komplex je umístěn ve vzrostlé zahradě s panoramatickým výhledem na zátoku Grotticelle. Pláž z bílého písku uzavřená mezi skalnatými výběžky je právem považována za jednu z nejkrásnějších v této oblasti. Nejbližší letovisko Tropea, které nabízí večerní zábavu a centrum plné obchodů je vzdáleno 7 km od domu.

Vybavení Hotelu

veškeré služby je možné čerpat v sousedním hotelu Grotticelle. - Wi-Fi (na recepci za poplatek cca 1,5 €/den) - bazén pro dospělé i pro děti (lehátka a slunečníky zdarma; na pláži 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj zdarma – červen, červenec a září, srpen za poplatek) - bar, restaurace - tenisový kurt (1 hod./pobyt zdarma)

Vybavení pokoje

- apartmány typu TRILO (tři místnosti) - sociální zařízení (WC, sprcha) - kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) - balkon nebo terasa - povlečení a ručníky za příplatek (cca 10 €/pobyt) nebo vlastní - závěrečný úklid (povinná platba na místě 30 €/pobyt)

Pláž a plážový servis

250 m, písečná, lehátka a slunečníky zdarma – červen, červenec a září, srpen za poplatek

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení polopenze (2 800 kč/pobyt/dosp. os.; 2 200 kč/pobyt/dítě 2–12 let) podávané v hotelu Grotticelle (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
Nákupní možnosti: 7 km

Počasí

Kalábrie

22°C Jasno

×