800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLE MARE

Příjemný prázdninový resort sestávající z hlavní budovy a několika vilek se nachází cca 7 km od městečka Tropea, městečko San Nicolo di Ricadi vzdáleno cca 3 km (minibus za poplatek).

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel leží cca 2 km od centra městečka San Nicola di Ricadi v zátoce Baia del Tonto, cca 8 km od města Tropea a 70 km km od letiště v Lamezia Terme.

Vybavení

Částečně renovovaný čtyřhvězdičkový hotel je postaven jako turistická vesnička. Skládá se z několika dvoupatrových budov a má celkem 50 pokojů. Lobby, restaurace, plážový bar, trezor na recepci, mini market. WIFI (cca 15 Eur/týden).

Ubytování

Standard pro 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti).15-20 m². Funkčně zařízený pokoj s klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem a trezorem za poplatek (cca 15 Eur/týden). Sociální zařízení (sprchový kout, WC, fén). Balkon nebo terasa. Výhled na moře za příplatek.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem.

Sport a zábava

Hotel má 3vzájemně propojené bazény se slanou vodou o celkové ploše 850 m².Lehátka a slunečníky v omezeném množství zdarma. Víceúčelové sportovní hřiště, dětské hřiště, amfiteátr. Dětský klub v italském jazyce.

Pláž

Krásná soukromá písečno - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 50 m od hotelu. Dno je místy kamenité (doporučujeme obuv do vody). Lehátka a slunečníky v omezeném množství zdarma.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 70 km

Počasí

Kalábrie

14°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL COSTA SMERALDA

HOTEL COSTA SMERALDA

Itálie, Kalábrie, Ricadi/Capo Vaticano

Cena od: 13 490 Kč

Pro skupinu: