800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO ROCCA DI VADARO

  • Nachází se přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villaggio se nachází přímo na pláži, je obklopené středomořskou vegetací jako jsou eukalyptus, ibišek, palmy a banánovníky. 600 m od villaggia se nachází Sporting Club, kde jsou k dispozici hřiště.

Ubytování

Villaggio nabízí recepci, Wi-Fi u recepce, bar, bazén, dětské hřiště, barbecue zona s posezením, parkoviště. 600 m od villaggia je Sporting Club, kde je k dispozici fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, lukostřelba.
Všechny apartmány jsou vybaveny telefonem, SAT/TV, klimatizací, trezorem, féne a verandou.
Studio pro 2 osoby (ST2) - jedna místnost, pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem, příslušenství.
Apartmán pro 3 osoby (AP1/3) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství. Apartmán pro 4 osoby (AP2/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství.
Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství.
Apartmán pro 6 osob (AP3/6) - obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželským lůžkem, 2 pokoj se 2 lůžky, příslušenství, kuchyňským kout na kryté verandě.

Stravování

Vlastní.

Počasí

Kalábrie

18°C Převážně oblačno

×