800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANGINETO

Oblíbené a komfortně vybavené moderní prázdninové středisko Sangineto leží v centru městečka Sangineto Lido a je vzdálené 200 m od moře s písčitou a oblázkovou pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

200 m

Od centra

0 m

Poloha

v centru městečka, 200 m od písčité a oblázkové pláže, 200 m od obchodu, 800 m od depandance Villa Sangineto. Depandance se nachází v klidné části střediska v zahradě nad mořem, přímo u pláže.

Popis ubytování

moderní prázdninové středisko Rezidence Club Sangineto s komfortně vybavenými apartmány a depandance Villa Sangineto přízemní objekt s ubytováním hotelového typu v pokojích P/2.

Vybavenost a služby

restaurace, recepce, parkovací stání (není k dispozici u dependance), bar, venkovní bazén s brouzdalištěm, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště, malé fotbalové hřiště s umělou trávou, půjčovna kol. Plážový servis za poplatek.

Popis pokojů a apartmánů

P/2: pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, zahrádka nebo balkon. Možnost až dvou přistýlek.
A/2-4: 2 místnosti, vstupní obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, zahrádka nebo balkon.
A/4-6: 3 místnosti, vstupní obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, zahrádka nebo balkon.

Vybavenost pokojů a apartmánů

pokoje P/2 s chladničkou, televizí a zahrádkou nebo balkonem. Apartmány se základním nádobím, vařičem, chladničkou a zahrádkou nebo balkonem.

Strava (pouze u pokojů)

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře jsou servírované 2 chody s možností výběru ze 2 možností každého chodu. V ceně hlavního jídla je minerální voda a ¼ l vína na osobu.
Snídaně jsou připravované přímo v depandanci, večeře je podávána v restauraci střediska Residence Club Sangineto.

Počasí

Kalábrie

15°C Polojasno

×