800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE CLUB SANGIETO

V centru městečka, 200 m od písčité a oblázkové pláže, 200 m od obchodu, 800 m od depandance Villa Sangineto. Depandance se nachází v klidné části střediska v zahradě nad mořem, přímo u pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v centru městečka, 200 m od písčité a oblázkové pláže, 200 m od obchodu, 800 m od depandance Villa Sangineto. Depandance se nachází v klidné části střediska v zahradě nad mořem, přímo u pláže.

Popis ubytování

moderní prázdninové středisko Rezidence Club Sangineto s komfortně vybavenými apartmány a depandance Villa Sangineto přízemní objekt s ubytováním hotelového typu v pokojích P/2.

Vybavení hotelu

restaurace, recepce, parkovací stání (není k dispozici u dependance), bar.

Typ ubytování

A/2-4

2 místnosti, vstupní obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, zahrádka nebo balkon.

A/4-6

3 místnosti, vstupní obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, zahrádka nebo balkon.

Vybavení pokojů

u pokojů chladnička, TV a zahrádka nebo balkon. U apartmánů základní nádobí, vařič, chladnička a zahrádka nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

venkovní bazén s brouzdalištěm, tenisový kurt, stolní tenis, dětské hřiště, malé fotbalové hřiště s umělou trávou, půjčovna kol, plážový servis (za poplatek).

Počasí

Kalábrie

12°C Polojasno

×