800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE HOTEL PRIMAVERA

Velice oblíbené nevelké prázdninové středisko, ležící v klidném místě na pobřeží Riviera dei Cedri, v turistickém letovisku Santa Maria del Cedro. Skládá se z nově upraveného hotelu a z komfortních apartmánů, umístěných v řadových vilách, obklopených subtropickou květenou a zelení s přímým vstupem na hotelovou pláž.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na klidném mistě cca 350 m od centra Santa Maria del Cedro, 50 m od pláže.

Popis ubytování

oblíbené nevelké prázdninové středisko se kládá se z nově upraveného hotelu a z komfortních apartmánů, umístěných v řadových vilách, obklopených subtropickou květenou a zelení s přímým vstupem na hotelovou pláž.

Vybavení hotelu

recepce, parkoviště, restaurace, 2 bary, diskotéka, miniamfiteátr.

Typ ubytování

P/2

obývací pokoj s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon. Možnost až dvou přistýlek

A/4

2 místnosti, v přízemí nebo v prvním patře, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice nebo zvýšené otevřené patro s dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasa.

A/6

3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem, zvýšené otevřené patro s dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon. Možnost jedné přistýlky (na vyžádání za poplatek)

A/8

4 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem nebo palandou, 1 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, otevřené zvýšené patro s dvojlůžkem, 2 x sociální zařízení, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky (na vyžádání za poplatek)

Vybavení pokojů

u pokojů klimatizace, TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar. U apartmánů chladnička, sporák, TV.

Stravování

polopenze, zahrnuta v ceně pouze u pokojů.

Forma stravování

snídaně formou bufetu, večeře servírované s přílohami formou bufetu a nápoje zdarma

Sport a zábava

privátní pláž se slunečníky a lehátky zdarma, dětský koutek, plážový volejbal, od poloviny června do poloviny září je štěn bohatý celodenní sportovní a zábavní program pro děti a pro dospělé (kánoe, aerobik, hry, turnaje a diskotéka).

Počasí

Kalábrie

12°C Polojasno

×