800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA BRAZZANO

1,5 km od historického městečka Scalea a od písčité a oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

1,5 km od historického městečka Scalea a od písčité a oblázkové pláže.

Popis ubytování

místo zvané Villa Brazzano, které již po staletí patří rodině Brazzano, je oblíbeným místem pro strávení klidné dovolené stranou od moderní civilizace. Zrenovovaná lisovna olivového oleje z 19. století slouží dnes jako stylová restaurace. Celý komplex je umístěn do piniového a palmového parku, v němž jsou rozmístěny moderní, všestranně vybavené vily.

Vybavení hotelu

restaurace, bar, odvoz na pláž a na nákupy, parkoviště.

Typ ubytování

Vilka 6

v přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelnou a kuchyňkou. V 1. patře se nacházejí 2 prostorné ložnice, koupelna a balkon. Možnost jedné přistýlky

Vilka 8

v přízemí je velký obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňka a WC s umyvadlem. V 1. patře se nacházejí 3 prostorné ložnice, koupelna a balkon

Vybavení pokojů

dvoupodlažní, prakticky zařízené, uvnitř prostorné, s vlastním vchodem, TV, 2 koupelnami, kuchyňkou, zastřešenou verandou v přízemí se stolkem a židlemi pro příjemné posezení, a dále balkonem v 1. patře.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

tenisový kurt, travnaté hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna kol, Klubová karta (pro klienty World Travel zdarma): umožňuje použití bazénu s lehátky, hřiště na minifotbal a volejbalového hřiště, stolního tenisu, tenisového kurtu (s rezervací), odvoz na pláž a zpět a na nákupy do městečka Scalea.

Počasí

Kalábrie

22°C Skoro jasno

×