800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO LA PANTERA ROSA

Přímo u pláže, v centru Scaley pod historickou věží Torre Talao, 50 m od supermarketu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo u pláže, v centru Scaley pod historickou věží Torre Talao, 50 m od supermarketu.

Popis ubytování

oblíbený prázdninový areál se skvělou polohou, uprostřed udržované zeleně, vhodné místo nejen pro rodinnou dovolenou. Areál je tvořen campingovou a rezidenční částí se samostatnými zděnými bungalovy s apartmány.

Typ ubytování

S/2: obývací pokoj s pevnými nebo rozkládacími lůžky pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon nebo terasa s kuchyňským koutem.
S/4: obývací pokoj s pevnými nebo rozkládacími lůžky pro 4 osoby, sociální zařízení, balkon nebo terasa s kuchyňským koutem.
A/6: 3 místnosti, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa s kuchyňským koutem.
A/8: 4 místnosti, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 3 ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa s kuchyňským koutem.

Vybavení

recepce, parkování, bar.

Vybavení ubytování

základní nádobí, chladnička, vařič, TV (na vyžádání za poplatek).

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

venkovní bazén s brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, dětské hřiště, mini club, plážový volejbal, fotbal, denní a večerní animační program v průběhu července a srpna, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Počasí

Kalábrie

16°C Polojasno

×