800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBARCELO SIMERI VILLAGE

Renovovaný rozsáhlý komplex v krásné zahradě v blízkosti dlouhé a široké písčité pláže, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 300 m od písčité pláže; rozsáhlý komplex bungalovů a apartmánů v krásné zahradě s palmami, u dlouhé a široké písčité pláže v mediteránském stylu.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, lobby bar, plážový bar, snack bar, 4 bazény (z toho 2 pro děti) - lehátka (zdarma), konferenční sál, obchůdek, 2 hřiště na fotbal, 9 tenisových kurtů, animační programy, diskotéka, wellness centrum, parkoviště.

Ubytování

renovované, moderně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízení (vysoušečem vlasů), klimatizací, telefonem, LCD TV, trezorem (za poplatek), minilednička, balkon/terasa/zahrádka; prostorné bungalovy s možností ubytování až 4 os.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, mini-klub, dětská postýlka (na vyžádání - za poplatek v místě: 12 EUR/den).

Náš názor

Renovovaný rozsáhlý komplex v krásné zahradě v blízkosti dlouhé a široké písčité pláže, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové - za příplatek
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu vč. nápojů (rozlévané lokální nealkoholické nápoje, pivo, víno); rozlévané místní nápoje nealkoholické a alkoholické (pivo, víno, místní likéry) během dne 10:00-23:00 hod., lehké občerstvení během dne.

Služby za poplatek

plážový servis 5 EUR/pokoj/den (1 slunečník a 2 lehátka),  plážové osušky (depozit 10 EUR, výměna 3 EUR), WiFi ve veřejných prostorech, trezor na pokoji (3 EUR/den),, služby wellness centra, vybrané sportovní aktivity - zapůjčení vybavení či pronájem sportovišť za poplatek nebo vratný depozit.
 


 

 

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 4-5 EUR/os./noc u 4*/5* hotelů, v době přípravy katalogu nebyla pobytová taxa v Simeri Mare - hotelu Barcelo Simeri Village vybírána. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být úpravou místní vyhlášky zavedena a její výše se v průběhu sezóny může změnit.

Počasí

Kalábrie

22°C Jasno

×