800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO LA TONNARA

V lokalitě Parghelia, 300 m od malé písečné pláže mezi útesy, 2 km od Tropey, 3 km od soukromé pláže v Tropea, doprava hotelovým minibusem zdarma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

300 m

Od centra

2 km

Poloha

v lokalitě Parghelia, 300 m od malé písečné pláže mezi útesy, 2 km od Tropey, 3 km od soukromé pláže v Tropea, doprava hotelovým minibusem zdarma.

Popis ubytování

středisko ležící 300 m nad průzračným mořem je obklopeno subtropickou vegetací, skládá z centrální budovy, řady rezidenčních domků a hotelové části.

Vybavenost a služby

bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, amfiteátr, herna, diskotéka, stolní tenis, tenisový kurt, parkoviště, celodenní zábavní a sportovní program (červenec a srpen), povinný poplatek za plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán), doprava hotelovým minibusem na pláž v Tropee zdarma.

Popis pokojů a apartmánů

P/2: pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon nebo terasa. Možnost až dvoupřistýlek.
A/2: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, předzahrádka nebo balkon.
A/4: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatným a rozkládacím lůžkem popř. palandou, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, předzahrádka nebo balkon.
A/6: 3 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s dvojlůžkem, 1 ložnice se dvěma palandami, sociální zařízení, předzahrádka nebo balkon.

Vybavenost pokojů

klimatizace, televize, telefon, vysoušeč vlasů.

Vybavenost apartmánů

základní nádobí, chladnička, sporák, předzahrádka nebo balkon se zahradním nábytkem.

Strava (pouze u pokojů)

Polopenze nebo plná penze: snídaně posílené italské, formou bufetu, večeře s obsluhou, možnost výběru ze dvou jídel každého chodu, minerální voda a ¼ l vína na osobu v ceně.

Počasí

Kalábrie

25°C Jasno

×