800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO LE PALME

  • Písečná pláž přímo u hotelu
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Komplex o rozloze cca 100 00 m2 leží v Národním parku Cilento v centru městečka Ascea Marina, ve stínu nádherných stromů a je jako stvořený jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří preferují aktivní dovolenou

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž přímo u hotelu. SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A KŘESÍLKO ZDARMA.

Poloha

Komplex se nachází v letovisku Ascea Marina přímo u písečné pláže. Ve villaggiu se nacházejí zděné bungalovy, mobilhome a dřevěné domečky cottage.

Strava

Polopenze. Snídaně formou jednoduchého převážně sladkého bufetu, večeře servírované, výběr ze dvou jídel o dvou chodech, ovoce nebo zákusek, voda a víno, servírované v restauraci villaggia. Obědy za příplatek stejnou formou jako večeře.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou bungalovy Typ Mono 4 (zděný bungalov) - ložnice s manželskou postelí, palandou a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV, klimatizace (klimatizace zdarma) a terasa.

Vybavení

Recepce, restaurace, pizzerie, bar na pláži, společenská místnost s TV, venkovní bazén pro děti a dospělé, Wi-Fi u recepce, internetový koutek, 2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, beach volejbalové hřiště, lukostřelba, dětské hřiště, stolní tenis, windsurfing, animace, miniklub, parkovací místo zdarma.

×