800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RELAIS MARESCA

Luxusní hotel Relais Maresca sa nachází v prestižní lokalitě v centru krásného městečka Capri se možností posezení v restauracích, kavárnách i příležitostem k nakupování. Hotel stojí na promenádě Marina Grande a je vzdálen jen pár kroků od pláže. Z hotelu se lze snadno dostat k proslulé modré jeskyni Grotta Azzurra. Asi za 3 minuty chůze přijdete ke stanici lanovky, která Vás vyveze na známé náměstí Piazzetta. Zastávka místní dopravy - spojení do Anacapri - a taxi stanoviště 50m od hotelu. Na recepci si hosté mohou rezervovat také další lodní výlety kolem ostrova.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

  • luxusní hotel Relais Maresca sa nachází v prestižní lokalitě v centru krásného městečka Capri s možností posezení v restauracích, kavárnách i příležitostem k nakupování. Hotel stojí na promenádě Marina Grande a je vzdálen jen pár kroků od pláže. Z hotelu se lze snadno dostat k proslulé modré jeskyni Grotta Azzurra. Asi za 3 minuty chůze přijdete ke stanici lanovky, která Vás vyveze na známé náměstí Piazzetta. Zastávka místní dopravy - spojení do Anacapri - a taxi stanoviště 50 m od hotelu. Na recepci si hosté mohou rezervovat také další lodní výlety kolem ostrova.

Vybavení

  • elegantní tříposchoďový hotel s celkovou kapacitou 27 pokojů v klasické ostrovní architektuře je tvořen recepcí, restaurací nabízející středomořské delikatesy, bar v přízemí nabízí kvalitní kávu a vynalézavé koktejly, je zde také televizní místnost, terasa s výhledem na záliv a posezením, v rámci hotelu možno využít služeb čistírny, prádelny, směnárny, hlídání děti, internetového připojení WiFi.

Pláž

  • s hrubším pískem a kamínky

Zábava a sport

  • rybaření, pěší turistika, windsurfing, potápění

Stravování

  • snídaně, večeře formou výběru z menu za příplatek

Vybavení pokoje

  • dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou (vana, sprcha, WC, fén, župan), klimatizace, trezor, telefon s přímou volbou, SAT TV, minibar, připojení k internetu
×