800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RELAIS LE MAGNOLIE

Hotel se nachází v městečku Marina di Casal Velino, 350 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v městečku Marina di Casal Velino, 350 m od pláže.

Ubytování

Pokoje s terasou nebo zahrádkou s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma od 1. 7. do 31. 8.) a vybaveny ventilátorem, TV a minibarem.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, koktejl bar, bazén s lehátky a slunečníky (omezený počet – zdarma), hydromasážní bazén, vířivka, TV místnost, knihovna, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkoviště (zdarma).

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu, večeře jsou servírované s výběrem z menu (1. a 2. chod, zákusek), bez nápojů.

Pláž

Písečná pláž s jemnými kamínky se nachází 350 m od hotelu. PLÁŽOVÝ SERVIS A PLÁŽOVÝ MINIBUS ZDARMA (slunečník, dvě plážová křesla).

Náš názor

Hotel se nachází v překrásném prostředí Národního parku Cilento a je obklopen bujnou středomořskou vegetací. Návštěvníci zde mají nekonečné množství možností jak strávit dovolenou, ať už navštíví některou z mnoha historických památek, udělají si výlet do Pompejí nebo na ostrov Capri, či pouze podlehnou kouzlu přírody. Hotel je jediný svého druhu v této oblasti, má botanickou zahradu a místní kuchaři připravují speciality jižanské kuchyně.

×