800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE CASALE 900

Hezký stylový hotel postavený v roce 1900 se nachází v uzavřeném parku městečka Paestum, 2 km od archeologické zóny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3* hotel je situován cca 500 m od pláže, v krásném uzavřeném parku ve městě Paestum. Hotel Casale byl postavený v roce 1900. Majitelé se snažili zachovat originální styl tohoto hotelu spolu s originální ručně vyrobenou cihlovou podlahou. Vzdálenost od archeologického areálu jsou 2 km.

Ubytování

3* hotel disponuje 7 hotelovými pokoji a 7 apartmány a je zde možné využít recepci, restauraci s terasou, bar, park s dětskými prolézačkami, parkoviště. Všechny apartmány jsou vybeveny TV.
APARTMÁNOVÁ ČÁST
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, veranda.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, veranda.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky a palandou, příslušenství, veranda.
HOTELOVÁ ČÁST
Pokoj pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, TV, fén, klimatizace.

Strava

apartmány - vlastní
hotelové pokoje - polopenze, snídaně formou bufetu a večeře servírovaná s možností výběru ze 2 chodů. Možnost doplacení plné penze.

×