800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO COSTA DEL MITO

  • Nachází se v Caprioti/Palinuro v srdci pobřeží Cilento.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villaggio se nachází v Caprioti/Palinuro v srdci pobřeží Cilento, umístěné na mírném svahu uprostřed nedotknutého národního parku Cilento. Vzhledem ke své jedinečné poloze má záviděníhodnou suchou a slunečnou mikroklimu skoro po celý rok. Místo je velmi klidné, ale v blízkosti naleznete významná města jako je Palinuro či Camerota.

Ubytování

Ve villaggiu je k dispozici restaurace s panoramatickým výhledem, bar, Wi-Fi, společenská místnost s TV, animace, fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, parkoviště.
APARTMÁNOVÁ ČÁST
Studio pro 2 osoby (ST2) - dřevěný bungalov, kuchyňský kout na kryté verandě s výhledem na moře, pokoj s manželskou postelí, příslušenství, ventilátor. Studio pro 4 osoby (ST4) - dřevěný bungalov, kuchyňský kout na kryté verandě, pokoj s manželskou postelí a palandou, příslušenství, ventilátor. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - dřevěný bungalov, kuchyňský kout na kryté verandě, pokoj s manželskou postelí, malý pokoj s palandou, příslušenství, ventilátor.
HOTELOVÁ ČÁST
2-lůžkový pokoj s požností 1-2 přistýlek - příslušenství, TV, barová lednička, ventilátora, terasa (většina pokojů s výhledem na moře - třeba nahlásit při rezervaci).
Villaggio může ubytovat klienty do bungalovu s kuchyňským koutem a hotelovými službami.

Stravování

Apartmány - vlastní
hotel - polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírované výhěr ze 2 druhů jídel 1. a 2. chodu, přílohy a ovoce formou bufetu, voda.

×