800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VILLA MARIA

"V samém srdci Sorrenta leží tento oblíbený hotel, pouze 5min. od náměstí Piazza Tasso, kde se nachází stylové butiky, kavárny a restaurace vybízející k relaxaci v příjemném středomořském podnebí. Nedaleko hotelu jsou také pláže Neapolského zálivu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V samém srdci Sorrenta leží tento oblíbený hotel, pouze 5min. od náměstí Piazza Tasso, kde se nachází stylové butiky, kavárny a restaurace vybízející k relaxaci v příjemném středomořském podnebí. Nedaleko hotelu jsou také pláže Neapolského zálivu.

Ubytování

Hotel nabízí moderní, příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na moře nebo na sopku Vesuv. Komfortní pokoje v sytých teplých barvách typických pro Středomoří mají koupelnu, TV/Sat, minibar, individuálně nastavitelnou klimatizaci, fén, telefon a sejf.

Vybavení

Hosté mohou využívat terasu hotelu v 6. patře s krásným výhledem na Neapolský záliv, restauraci, kde místní šéfkuchař připravuje speciality italské kuchyně, dále také hotelový bar určený především k odpočinku po náročném dni na Slunci, připojení k internetu, pokojový servis a na vyžádání je i hlídání dětí.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Venkovní bazén s barem, kde se podávají výborné osvěžující koktejly a malé občerstvení v podobě sendvičů a pizzy, jacuzzi s hydromasážemi, sauna, malé fitnes centrum.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×