800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA CLUB CONCA AZZURRA

Hotel Sea Club prošel kompletní rekontstrukcí a znovu byl otevřen v březnu 2008.
Hotel nabízí komfort zahrnující ubytování ponořeného v tichu přírody s panoramatickým výhledem na moře.
Je obklopen olivovým hájem a honosící se výhledem na ostrov Capri a nachází se přímo na pláži Conca Azzara.
Od centra Massa Lumbrense je vzdálen 1 km a 4 km od Sorrenta.
Hotel je strategicky umístěný pro ty, kteří si přejí prozkoumat okouzlující oblast, díky pohodlné dopravě v podobě autobusů, vlaků a trajektů.
Mezi 30 a 60 minutami můžete navštívit pobřeží Amlfi, Pompeii, ostrovy Ischia a Capri nebo město Neapol.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Sea Club prošel kompletní rekontstrukcí a znovu byl otevřen v březnu 2008. Hotel nabízí komfort zahrnující ubytování ponořeného v tichu přírody s panoramatickým výhledem na moře. Je obklopen olivovým hájem a honosící se výhledem na ostrov Capri a nachází se přímo na pláži Conca Azzara. Od centra Massa Lumbrense je vzdálen 1 km a 4 km od Sorrenta. Hotel je strategicky umístěný pro ty, kteří si přejí prozkoumat okouzlující oblast, díky pohodlné dopravě v podobě autobusů, vlaků a trajektů. Mezi 30 a 60 minutami můžete navštívit pobřeží Amlfi, Pompeii, ostrovy Ischia a Capri nebo město Neapol.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené vlastním balkonem nebo terasou s výhledem na moře, klimatizací, telefonem, TV/Sat,trézorem atd.

Vybavení

Svým hostům hotel nabízí restaurace s místními a mořskými specialitami,grill bar, bar u bázenu, lobby bar,kavárnu, večerní klub, konferenční místnost. Hotel nabízí spousty výletů do okolí.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (v ceně), umělé stěny na lezení, kurzy plachtění a výlety, potápění v mořském parku Punta Campanella, kanoe a kajak.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×