800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKlasický Řím / Řím s prohlídkou Benátek a Florencie

Detailní poznání Říma v daném čase s průvodcem. U sedmidenního zájezdu maximum poznání památek a historie v navštívených městech s průvodcem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hodinách přes Rakousko do Itálie.
2. den: Příjezd do Vatikánu, prohlídka Svatopetrského náměstí, chámu Sv. Petra, Vatikánských muzeí a Sixtínské kaple. Odpoledne přesun k prohlídce Andělského hradu. Dojezd na ubytování mimo centrum města.
3. den: Snídaně, celodenní pěší prohlídka, antický Řím – Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Piazza Navona, fontána di Trevi, Španělské schody. Ubytování.
4. den: Snídaně, pokračování v pěší prohlídce Říma. Senát, Kapitol, Trajánův sloup, Titův oblouk, odpoledne krátké individuální volno. V podvečer odjezd z Itálie do ČR.
5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.


*Řím s prohlídkou Benátek a Florencie

Program zájezdu:
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách přes Rakousko do Itálie.
2. den: Ráno příjezd do Benátek, plavba lodí na nám. Sv. Marka, prohlídka města, Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, Kampanile, most Vzdechů. Dojezd na ubytování.
3. den: Snídaně, odjezd k prohlídce San Marina, středověkého městečka, které si zachovalo v běhu staletí svůj ráz. Další zastávka bude v Assisi, městě sv. Františka, prohlídka a pokračování do Říma, ubytování.
4. den: Snídaně, dopoledne prohlídka Vatikánu a vatikánských muzeí, nám. Sv. Petra, kterému dominuje stejnojmenná bazilika. Odpoledne návrat do Říma-Piazza Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, ubytování.
5. den: Snídaně, celodenní pěší prohlídka antického Říma-Koloseum, Forum-Romanum, Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, Kapitol, Španělské schody, ubytování.
6. den: Snídaně, odjezd do Florencie, metropole Toskánska. Pěší prohlídka města, náměstí Signorie, kaple Medicejských, kostela San Lorenzo, Uffizi. Návrat přes Rakousko.
7. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Základní cena zahrnuje

• dopravu luxusním autokarem • 2/3 noclehy v hotelu* mimo centrum Říma s bufetovou snídaní • 1 nocleh v hotelu*** v oblasti Rimini s kontinentální snídaní • průvodce • zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Naše tipy pro správnou volbu

Detailní poznání Říma v daném čase s průvodcem. U sedmidenního zájezdu maximum poznání památek a historie v navštívených městech s průvodcem.

Počasí

Apulie

12°C Skoro jasno

Benátky a okolí

13°C Jasno

Florencie a okolí

12°C Polojasno

Kalábrie

11°C Jasno

Ligurie

18°C Převážně oblačno

Miláno a okolí

14°C Skoro jasno

Neapol a okolí

14°C Jasno

Řím a okolí

13°C Jasno

Sardínie

15°C Jasno

Sicílie

18°C Jasno

Toskánsko

12°C Polojasno

×