800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKouzelná Apulie - prodloužený letecký víkend

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do přístavního města Bari. Transfer na ubytování. Následuje prohlídka hlavního města regionu Apuglia. Dodnes se zachovalo Staré Město s křivolakými uličkami, v jehož centru se nachází katedrála San Sabino (původní stavba pochází z 12. století). V poutním kostele San Nicola je umístěna hrobka poslední kněžny z Bari Bony Sforzy, matky polského krále Zikmunda II. Augusta. Ubytování. Nocleh.

2. den:

snídaně, prohlídka historického centra Gioia del Colle, přejezd na ochutnávku do nedalekého vinařství. Ochutnávka místního vína. Možnost nákupů. Přejezd do města Matera v oblasti Basilicata a hlavního města stejnojmenné provincie. V jeho okolí se nacházejí nejvýznamnější místa pobytu jeskynního člověka v oblasti Středozemí. Město je uvedeno na seznamu UNESCO. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den:

snídaně, návštěva městečka Polignano a mare. Individuální volno na koupání a odpočinek. V odpoledních hodinách přejezd do Alberobella. Město je známo především díky své unikátní architektuře – zdejší domky jsou postavené v tzv. stylu trulli. Především díky nim je městečko součástí světového dědictví UNESCO. Ve večerních hodinách návrat zpět do hotelu. Nocleh.

4. den:

snídaně, individuální volno, možnost koupání nebo odpočinku na místních plážích. Fakultativně návštěva pekárny a mlýna, ve kterém se zpracovává olivový olej. Nocleh.

5. den:

snídaně, individuální volno, dle letové řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Počasí

Apulie

20°C Jasno

Benátsko

17°C Jasno

Florencie a okolí

23°C Jasno

Kalábrie

22°C Skoro jasno

Ligurie

20°C Skoro jasno

Miláno a okolí

21°C Jasno

Řím a okolí

24°C Jasno

Sardínie

23°C Skoro jasno

Sicílie

22°C Jasno

Toskánsko

23°C Jasno

×