800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCISANO A SAN VITO VILLAGGIO CAMPING

  • Velmi dobře vybavená prázdninová střediska se rozkládají na ploše 14 ha v lokalitě Cisano,

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Propojená, větší velmi dobře vybavená prázdninová střediska se rozkládají na ploše 14 ha v lokalitě Cisano, asi 3 km od pěkného městečka Bardolino. Jsou od sebe oddělena pobřežní komunikací, kterou pohodlně překonáte podchodem. Areál přímo navazuje na vlastní 700 m dlouhou písčito-oblázkovou pláž.
Výborný výchozí bod nejen na výlety kolem jezera, ale i na návštěvu Verony a zábavních parků jako je Gardaland, Caneva World, atd.

Středisko

Bardolino

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bary, supermarket, trafika, 4 bazény, bazén se skluzavkami, vířivka, stolní tenis, animace, parkoviště, multifunkční hřiště, dětské hřiště. Za poplatek: tenisový kurt, trezor na recepci, pračky/sušičky na žetony, připojení na internet WiFi na určených místech.

Pokoje

Komfortní mobilhomy jsou vybaveny klimatizací, kávovarem, mikrovlnou troubou a rádiem.
Mobilhome Saturn pro 4/6 osob: (plocha 8x3m) obytná část s lavicí přestavitelnou na lůžko a kuchyňským koutem, ložnice, pokojík se 2 lůžky a lůžkem na způsob palandy (pro dítě do 10 let), koupelna s WC, WC s umývadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Maximální obsazení 4 dospělí a 2 děti do 12 let.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

4 bazény, bazén se skluzavkami, vířivka, stolní tenis, animace, parkoviště, multifunkční hřiště, dětské hřiště.

Pláž

700 m dlouhá písčito-oblázková pláž navazuje přímo na areál.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
×