800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTICO MONASTERO - léto

Nově zrekonstruovaný komplex, původně klášter ze 14. století je tvořen hotelovou budovou a přilehlou rezidencí s apartmány v zahradě.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel se nachází na pozemku Camping Toscolano v překrásné zahradě. Pokoje jsou velmi dobře vybavené. V ceně WiFi zdarma.

Poloha

v zahradě. Historické centrum cca 500 m.

Pláž

hotel s vlastní oblázkovou pláží.

Vybavení

84 pokojů (hlavní budova nebo vedlejší domy). Recepce se společenskou místností, restaurace, bar/kavárna, minimarket (cca půlka května až půlka září), 2 bazény.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, klimatizací a balkonem. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Stejné vybavení jako A2A, bez balkonu. Pokoje (A4B): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A, bez balkonu. Dvoulůžko a rozkládací pohovka nebo patrovou postel. Pokoje (A4A): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžko a rozkládací pohovka nebo patrovou postel.

Stravování

plná penze: snídaně a lehký oběd formou bufetových stolů. Večeře výběr z menu o 3 chodech se salátem.

Internet

WiFi ve společenských místnostech zdarma.

Sport/aktivity

za poplatek: 2 antukové tenisové kurty (cca 8 €/h).

Děti

dětské hřiště, dětský bazén, animační program v červenci a srpnu. Dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Další výhody

1 h. tenisu na osobu/pobyt. V termínu 16.3.-24.6. a 3.9.-31.10. 1 pivo (0,4 l) nebo 0,5 l bílého/červeného vína, limonáda, cola nebo minerální voda k obědu a večeři. V termínu 25.6.-2.9. v ceně minerální voda k obědu a k večeři.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 4 €/den, platba na místě; lázeňská taxa: platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci,16.7.-9.9. středa, sobota/3 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Podobné hotely v této lokalitě