800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHERVO GOLF SAN VIGILIO

Chervo Golf Hotel Spa & Resort San Vigilio se nachází ve městě Pozzolengo na jih od jezera Lago di Garda.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Chervo Golf Hotel Spa & Resort San Vigilio se nachází ve městě Pozzolengo na jih od jezera Lago di Garda.

Hotel

V areálu hotelu Chervo Golf Hotel Spa & Resort San Vigilio se nachází golfové hřiště, venkovní bazén a vířivá vana. Ve veřejných prostorách je za poplatek bezdrátové připojení k internetu. Ubytovací zařízení je hodnoceno 4 hvězdičkami a naleznete zde zařízení pro obchodní jednání, jako jsou např. business centrum, malé zasedací místnosti a velká zasedací místnost. Hotel s golfovým hřištěm vlastní tato stravovací zařízení: restaurace, bar u bazénu a bar nebo salonek. V hotelu jsou dále k dispozici například: střešní terasa, lázeňské služby a fitness centrum. Parkování je pro hosty zdarma.

Pokoje

Pokoje mají balkon. K vybavení 59 klimatizovaných pokojů v zařízení Chervò Golf Hotel Spa & Resort San Vigilio patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou. Na pokojích je k dispozici psací stůl a telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů, lednička a kávovar/čajovar.

Zábava

Golf, bazén, wellness, cyklistika, turistika.

Hřiště

Chervo Golf
Nové golfové hřiště v oblasti jezera Lago di Garda bylo navrženo německým architektem Kurtem Rossknechtem. První golfové hřiště tohoto architekta v Itálii nabízí 27 jamek nádherně rozmístěných do kopcovité krajiny, které představují velkou výzvu pro zkušené hráče. Velké množství vodních ploch, strategicky umístěné bunkery chránící greeny, cvičný okruh pro začínající golfisty vytváří příjemné a zajímavé podmínky pro hru. Komfortní prostředí doplňují 2 restaurace, exkluzivní lázně, bazén a sportovní areál.

Příplatky

Příplatek za Green Fee o víkendu - 390,- Kč.
Příplatek za polopenzi - 780,- Kč.
Příplatek za plnou penzi - 1.430,- Kč.

Podobné hotely v této lokalitě

×