800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE CASTELLO BELVEDERE

Ojedinělá ubytovací kapacita v rámci oblasti Lago di Garda.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex se nachází v lokalitě Lago di Garda – městečko Decenzano, 1,5 km od centra, 1,5 km od jezera Garda. Nejbližší restaurace je vzdálená 100 m.

Ubytování

Apartmány bilo pro 3–4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, pohovka pro 1–2 osoby (doporučujeme spíše pro osoby do 15 let), 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 5–6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem, pohovka pro 1–2 osoby (doporučujeme spíše pro osoby do 15 let), 2 ložnice pro 2 osoby (manželská lůžka nebo 2 oddělená lůžka), příslušenství. Apartmány mají kompletně vybaveny kuchyňku, mikrovlnnou troubu, ledničkou, SAT/TV, telefon.

Vybavení

Tento rozsáhlý komplex je umístěn v klidném prostředí. K vybavení patří klimatizovaná vstupní hala s recepcí, parkoviště, rozlehlá zahrada s parkem. K relaxaci mohou klienti využít venkovní bazén se slunečníky a lehátky (do vyčerpání kapacity). Služby za poplatek: Denní úklid apartmánu – platba na místě – nepovinný příplatek 27 EUR/bilo, 37 EUR/trilo (služba neuklízí kuchyňský kout), povinný příplatek – platba na místě – 80 EUR/bilo, 110 EUR/trilo – závěrečný úklid. Vratná kauce 150 EUR/apt./pobyt. Dětská postýlka za poplatek na místě (po předchozím vyžádání v CK) 30 EUR/týden.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

1,5 km od jezera.

Náš názor

Ojedinělá ubytovací kapacita v rámci oblasti Lago di Garda.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Podobné hotely v této lokalitě

×