800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO INTERNAZIONALE MANACORE

Vyhlášené villaggio obklopené zelení v nejpůsobivější části Apulie mezi Vieste a Peschici, s pěkným ubytováním a dobrými službami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villaggio Manacore se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Gargána mezi Vieste a Peschici. Toto středisko je vyhledávané turisty z celé Evropy a to zejména kvůli jeho pozici a jeho historii. Je jediné v Apulii, ktesé se dotýká nejexkluzivnější zátoky Gargána mezi saracenskými věžmi a má jedny z nejlepších služeb.

Středisko

Peschici

Vybavení

Recepce, bazén, restaurace, bar, bar na pláži, dětské hřiště, parkoviště, sportoviště. V sezóně supermarket.

Apartmány

Bungalovy BILO 4A - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení, veranda. BILO 4B - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení, klimatizace, verenda. BILO 5 -obývací pokoj s kuchyňským koutem oddělené příčkou, kde se nachází palanda a rozkádací lůžko, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální zařízení, veranda.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Bazén, tenisový kurt, ping-pong, fotbalové a volejbalové hřiště, hřiště na basketbal (vše za poplatek), restaurace, bar, animace a vodní sporty. Ideální místo pro surfování.

Pláž

Vzdálenost od pláže cca 30 - 100 metrů v závislosti na umístění bungalovu. Písčitá pláž se skalnatými útesy, zátoky, jeskyně.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

×