800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LEDRO

Lokalita pro klidnou dovolenou, pro rodiny i sportovně založené klienty, kteří využijí krásného přírodního prostředí pro podnikání výletů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánové domy se nacházejí ve vzdálenosti 0–500 m od jezera Ledro.

Ubytování

Apartmány bilo pro 2–4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, příslušenství, balkon, terasa nebo předzahrádka. Apartmány trilo pro 7 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 3 lůžky, příslušenství, balkon, terasa nebo předzahrádka. Apartmány jsou vybaveny SAT/TV. Umístění lůžek se může měnit, v apartmánech může být také palanda. Apartmány mohou být vybaveny dalším vybavením např. zahradním grilem, mikrovlnnou troubou, garáží – dle konkrétního apartmánu. Fotografie ubytování jsou typové, mají ilustrativní charakter.

Vybavení

Apartmány jsou standardně vybaveny, vždy se zařízeným kuchyňským koutem. Služby za poplatek: Ručníky 3 EUR/osoba/výměna, ložní prádlo 10 EUR/osoba/výměna – platba na místě. Vratná kauce 100 EUR/apt.

Stravování

Bez stravy.

Náš názor

Lokalita pro klidnou dovolenou, pro rodiny i sportovně založené klienty, kteří využijí krásného přírodního prostředí pro podnikání výletů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×