800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY A BUNGALOVY BAZZANEGA

Oblíbený prázdninový komplex s hotelovými pokoji, apartmány a bungalovy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Velmi oblíbený prázdninový komplex nabízí jedinečné panoramatické výhledy. Je vhodný pro pěší túry a vyjížďky na kolech.

Poloha

jedinečná panoramatická poloha na skále nad jezerem. Centrum Limone cca 2,5 km, jezero cca 3 km, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti.

Pláž

cca 3 km.

Vybavení

cca 100 pokojů, restaurace, pizzerie, bar/kavárna, společenská místnost, místnost se sat. TV, výtah, zahrada. 2 bazény, lehátka, lehátková křesla a slunečníky u bazénu zdarma. Přírodní park, terasy, 2 umělá jezírka. Uzavřený prostor pro úschovnu horských kol.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2B): v hlavní budově, pokoje jsou vybaveny trezorem (cca 1 €/den), ventilátorem, telefonem, sat. TV, sprchou, WC a balkonem s výhledem na jezero. Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2C): cca 22 m2, v novostavbě, stejné vybavení jako A2B (bez ventilátoru), prostornější, navíc fén, klimatizace (cca polovina května až polovina září), chladnička, balkon nebo terasa, 1 litr vody/den, ručník a podložka u bazénu. Dvoulůžkové pokoje (A2D): stejné vybavení jako A2B, s panoramatickým výhledem. Místo ventilátoru klimatizace (cca polovina května až polovina září), navíc fén. Některé pokoje s pohovkou nebo palandou pro 3. a 4. os. Rodinné pokoje (A4A): stejné vybavení jako A2B, v hlavní budově, s výhledem na jezero. Některé s palandou pro 3. a 4. os. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2B. Třípokojové bungalovy (A2E): cca 44 m2, bungalovy jsou vybaveny trezorem (cca 1 €/den), sat. TV, ventilátorem, chladničkou, terasou s výhledem na jezero. Obývací ložnice, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj s palandou. Třípokojové bungalovy (A4E): cca 45 m2, stejné vybavení jako A2E.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis, multifunkční hřiště pro volejbal, fotbal, (umělý trávník). Za poplatek: 5 tenisových kurtů (cca 11 €/hodina), tenisová škola (za poplatek), minigolf (cca 3€).

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma v hotelu Saturno: fitnes, sauna, parní lázeň a vířivka. Za poplatek: kosmetické procedury.

Děti

dětské hřiště, dětský bazén. Dětská postýlka do 2 let cca 5 €/noc (rezervace v CK).

Další výhody

v hotelu Saturno (cca 2 km) je hostům zdarma k dispozici fitnes, sauna, parní lázeň a vířivka. 10% sleva na kosmetické procedury. Možnost rezervovat nápoje (červené, bílé víno, minerální voda a nealko nápoje) k večeři za cca 3 €/os., děti do 13 let cca 1,50 €/os.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: pouze v bungalovech A2E a A4E, cca 35 €/týden; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. od 14 let; příjezd/minimální délka pobytu: středa, sobota/3 noci; začátek/konec nájmu: 15.30/9.30 h.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CASTELL

HOTEL CASTELL

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 1 800 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CRISTINA

HOTEL CRISTINA

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 1 418 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LEONARDO DA VINCI

HOTEL LEONARDO DA VINCI

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 2 948 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SATURNO

HOTEL SATURNO

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 2 402 Kč

Pro skupinu:

×