800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY A BUNGALOVY BAZZANEGA

Oblíbený prázdninový komplex s hotelovými pokoji, apartmány a bungalovy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Velmi oblíbený prázdninový komplex nabízí jedinečné panoramatické výhledy. Je vhodný pro pěší túry a vyjížďky na kolech.

Poloha

jedinečná panoramatická lokalita. Limone cca 3 km.

Vybavení

cca 100 pokojů. Restaurace, pizzerie, bar/kavárna, společenská místnost, místnost se sat. TV, výtah, zahrada, 2 bazény. Lehátka, lehátková křesla, slunečníky. Přírodní park, terasy, 2 umělá jezírka. Uzavřený prostor pro úschovnu horských kol.

Ubytování

pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sat. TV, trezorem (cca 1 €/den), ventilátorem, balkonem s výhledem na jezero. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Stejné vybavení jako A2B (bez ventilátoru), v novostavbě, prostornější a nově zařízené. Fén, klimatizace (cca polovina května až polovina září). Chladnička, WiFi, trezor. Balkon nebo terasa. Zastřešené parkoviště. 1 litr vody/den. Pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Stejné vybavení jako A2B bez ventilátoru, prostornější s panoramatickým výhledem. Klimatizace (cca polovina května až polovina září), fén. Některé pokoje s pohovkou nebo patrovou postelí pro 3. a 4. os. Rodinné pokoje (A4A): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky v hlavní budově, s výhledem na jezero. Některé s patrovou postelí pro 3. a 4. os. Joker pokoje (A2S): pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2B.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. V rámci polopenze večeře formou bufetových stolů.

Internet

WiFi ve společenských místnostech zdarma.

Sport/aktivity

fitness, stolní tenis, multifunkční hřiště pro volejbal, fotbal, (umělý trávník), 5 tenisových kurtů (cca 11 €/hodina), tenisová škola (za poplatek), minigolf (cca 3€).

Děti

dětské hřiště, dětský bazén. Dětská postýlka: cca 5 €/den. Platba na místě, rezervace v CK.

Další výhody

v hotelu Saturno (cca 2 km) je hostům zdarma k dispozici fitnes, sauna, parní lázeň a vířivka. 10% sleva na kosmetické ošetření.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 14.5.-22.7. a 27.8.-16.9. denně/3 noci, 23.7.-26.8. denně/4 noci.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BUNGALOVY OASI

HOTEL BUNGALOVY OASI

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CASTELL

HOTEL CASTELL

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 1 768 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CRISTINA

HOTEL CRISTINA

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

Cena od: 1 474 Kč

Pro skupinu: