800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO BELVEDERE

  • Nachází se cca 2,7 km od jezera Lago di Garda.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Villaggio tvoří jednopodlažní řadové domky obklopené parkem.

Vybavení

Restaurace, market, pizzerie, snack bar, terasa, WI-FI na recepci a v restauraci (za poplatek 4 EUR/hod.), parkoviště.

Ubytování

Klimatizované apartmány - typ 1/4 AP EASY (v 1.patře) - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, 2lůžková ložnice s oddělenými lůžky, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, malý balkon, typ 1/6 AP STANDARD - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, 2lůžková ložnice s oddělenými lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, terasa nebo balkon s posezením, typ 1/6 AP PREMIUM a 1/6+1 FAMILY (v přízemí) - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 1 lůžkem a palandou, denní místnost s gaučem, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, terasa s posezením, typ PREMIUM má navíc ve vybavení ručníky k bazénu a 1x za pobyt přístup na WI-FI ZDARMA, typ FAMILY má ve vybavení dětský set (dětskou postýlku, židličku, stůl).

Stravování

Vlastní.

Pláž

Cca 2,7 km od jezera Lago di Garda.

Sport

Venkovní plavecký bazén, bazén s vodním hradem a skluzavkami, dětský bazén, dětské hřiště, půjčovna kol.

Doplňující informace

Cena nezahrnuje poplatek za pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den, závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek 30 EUR, vratnou kauci 100 EUR/apartmán, která slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení - platí se na místě. Dětská postýlka za poplatek 2 EUR/den - na vyžádání. Typ apartmánu FAMILY má nástup na pobyt možný již ve 12 hodin.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let - 27 Kč/den, nad 18 let - 37 Kč/den, polopenze - dítě do 2 let - ZDARMA, dítě od 2 do 10 let - 1990 Kč/os./týden, osoba od 10 let - 3990 Kč/os./týden.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.