800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO BELVEDERE

  • Nachází se cca 2,7 km od jezera Lago di Garda

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Villaggio tvoří jednopodlažní řadové domky obklopené parkem.

Vybavení

Restaurace, market, pizzerie, snack bar, terasa, WI-FI na recepci a v restauraci (za poplatek 4 EUR/hod.), parkoviště.

Ubytování

Klimatizované apartmány - typ 1/4 AP EASY (v 1.patře) - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, 2lůžková ložnice s oddělenými lůžky, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, malý balkon, typ 1/6 AP STANDARD - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, 2lůžková ložnice s oddělenými lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, terasa nebo balkon s posezením, typ 1/6 AP PREMIUM a 1/6+1 FAMILY (v přízemí) - 2lůžková ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 1 lůžkem a palandou, denní místnost s gaučem, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, terasa s posezením, typ PREMIUM má navíc ve vybavení ručníky k bazénu a 1x za pobyt přístup na WI-FI ZDARMA, typ FAMILY má ve vybavení dětský set (dětskou postýlku, židličku, stůl).

Stravování

Vlastní.

Pláž

Cca 2,7 km od jezera Lago di Garda.

Sport

Venkovní plavecký bazén, bazén s vodním hradem a skluzavkami, dětský bazén, dětské hřiště, půjčovna kol.

Doplňující informace

Cena nezahrnuje poplatek za pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den, závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek 30 EUR, vratnou kauci 100 EUR/apartmán, která slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení - platí se na místě. Dětská postýlka za poplatek 2 EUR/den - na vyžádání. Typ apartmánu FAMILY má nástup na pobyt možný již ve 12 hodin.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let - 27 Kč/den, nad 18 let - 37 Kč/den, polopenze - dítě do 2 let - ZDARMA, dítě od 2 do 10 let - 1990 Kč/os./týden, osoba od 10 let - 3990 Kč/os./týden.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

×