800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMadonna Di Campiglio

7-denní zájezd s turistikou a denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Německem a Rakouskem do Itálie. Příjezd do údolí Val Rendena. Vycházka k mohutnému vodopádu Nardis. Ubytování v hotelu Regina Elena v Caderzone. Hotelový kuchař používá hodně bioproduktů z místních farem. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd do věhlasného střediska Madonna di Campiglio. Výstup k horskému jezírku Lago delle Malghette se stejnojmennou chatou pod vrcholem Monte Vigo. Dále výstup k jezírku Lago di Pradalago s chatou Viviani (2082 m n.m.). Nádherný panoramatický rozhled na celý protilehlý masiv Brenty. Sestup zpět do Madonny di Campiglio. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do Pinzola. Lanovkou na Doss del Sabion (2101 m n.m.) s překrásným kruhový rozhledem na Brentu, Adamello a Presanellu. Sestup do průsmyku Bregn da l’Ors a k jezeru Valagola, cestou bezprostřední výhledy na masiv Brenty, dále až do San Antonio di Mavignola. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Madonna di Campiglio. Lanovkou do průsmyku Grosté (2442 m n.m.) uprostřed masivu Brenta s nádhernou velmi dalekou vyhlídkou na obě strany. Sestup k chatě Graffer pod skalní stěnou. Další sestup až Campo Carlo Magno v Madonna di Campiglio, prohlídka luxusního střediska. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do San Antonio di Mavignola. Výstup podél vodopádů Vallesinella (dolní, střední a horní vodopád) a okolo chaty Vallesinella až na Malga Vallesinella di Sopra přímo pod masivem Brenta. Dále po horizontále Medvědí stezkou do Madonna di Campiglio. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd k jezeru Garda. Z městečka Malcesine výjezd lanovkou na hřeben Monte Baldo, výstup na Cima delle Pozzette (2128 m) s výhledem na celé jezero Garda a okolní hory. Návrat lanovkou, prohlídka starobylého městečka Malcesine s hradem Scaligerů. Lodní výlet po jezeře do Riva del Garda, prohlídka letoviska s nádhernou promenádou. Odjezd do ČR.

7. den

Návrat ráno.

Počasí

Apulie

14°C Jasno

Benátky a okolí

8°C Převážně oblačno

Florencie a okolí

10°C Převážně oblačno

Kalábrie

15°C Skoro jasno

Ligurie

11°C Slabý déšť

Miláno a okolí

5°C Převážně oblačno

Neapol a okolí

14°C Polojasno

Řím a okolí

9°C Skoro jasno

Sardínie

16°C Převážně oblačno

Sicílie

16°C Skoro jasno

Toskánsko

10°C Převážně oblačno