800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MARCELLI DI NUMANA - KAT. O

 • Prestižní přímořské letovisko
 • Průzračné moře a krásná příroda
 • Vhodné pro aktivní i rodinnou dovolenou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Apartmány různých typů a umístění se nacházejí v letovisku Marcelli di Numana. Místo je považováno za jedno z prestižních přímořských středisek, řadících se mezi nejvyhledávanější oblasti na Apeninském poloostrově. Apatrmány jsou výbornou volbou pro pobyt pro rodin s dětmi i pro aktivní společenskou dovolenou. Městečko Marcelli di Numana se pyšní krásnými plážemi, širokou škálou kvalitních služeb a historickou atmosférou místních památek.

Vzdálenost

 • Pláž: od 250 do 600 metrů
 • Centrum: do 1000 metrů

Pláž

Vzdálenost pláže od apartmánu závisí na umístění konkrétního apartmánu. Maximální vzdálenost je 600 metrů od ubytování. Místní pláže jsou přibližně 50 metrů široké s hrubozrnným pískem, přecházejícím v drobné oblázky přímo u vstupu do moře. Moře je zde čisté a průzračné. Nacházejí se zde jak méně udržované veřejné pláže, tak lépe vybavené pláže soukromé, kde nechybí bary, sprchy, sociální zařízení, dětská hřiště, sportovní aktivity ani restaurace.

Pokoje

Soukromé apartmány jsou rozmístěny v řadě apartmánových domů. Vybrat si můžete z těchto typů ubytování:

 • Apartmán s jednou ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a jedním samostatným lůžkem nebo rozkládacím gaučem pro dvě osoby.
 • Apartmán s jednou ložnicí s manželskou postelí, jednou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, obývacím pokojem, kuchyňským koutem.

U některých apartmánů je možnost jedné přistýlky. Přesné rozmístění a charakter lůžek jsou pro každý apartmánový dům jiné. Různá je i jejich velikost. Všeobecně jde ale o prostornější, vzdušné apartmány. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek dle ceníku a na vyžádání.

Vybavení

 • Sprchový kout či vana
 • Toaleta
 • Balkon či terasa
 • Parkování pro jedno vozidlo

Stravování

Apartmány jsou nabízeny bez stravování.

Zábava

Marcelli di Numana nabízí odpočinek na krásných plážích, koupání v průzračném moři, širokou nabídku sportovních možností a další zábavy, nedaleký akvapark, ale i možnost potápění či plavby na katamaránu. Můžete se také projít za nákupy na každotýdenní trhy, občerstvit se v jedné z několika domácích restaurací s regionální kuchyní, či vyrazit na jeden z mnoha výletů za přírodou či historickými památkami. Nedaleký regionální přírodní park na Monte Conero láká k návštěvě svými osmnácti turistickými trasami a dech beroucími výhledy na krajinu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
×