800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE FONTE ANTICA

Nedávno vybudovaný areál, uzavřený v zeleni, se 3 řadovými vilkami (trila) a dvoupodlažní residencí (bila) je vzdálen a 300 m od centra střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nedávno vybudovaný areál, uzavřený v zeleni, se 3 řadovými vilkami (trila) a dvoupodlažní residencí (bila) je vzdálen a 300 m od centra střediska.

Ubytování

Apartmány: Bilo pro 4 osoby: Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x balkon či 2x zahrádka. Trilo pro 6 osob: Ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (1,5 lůžka) sociální zařízení se sprchou, zahrada.

Vybavení

Apartmány jsou vybaveny příslušenstvím, SAT-TV, pračkou. Parkoviště v dosahu.

Stravování

Bez stravování.

Pláž

Místní pláže, vzdálené 350 m od rezidence, jsou tvořené drobnými oblázky (příp. hrubým pískem) a svažují se poměrně rychle do moře (po cca 7 metrech je hloubka 2 metry). Najdeme zde pláže jak veřejné, tak i soukromé.

Sport a zábava

Každou středu se v Marcelli v dopoledních hodinách koná trh. Ke sportu a zábavě lze využít tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, hrací automaty, dětská hřiště a koutky, lze zde také zapůjčit osobní automobil, silniční skutry či motorový člun.

Povinné příplatky

Vratná kauce za apartmán 50,- EUR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×