800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAESTRALE

  • Nachází se v klidné části letoviska uprostřed zeleně
  • Vzdálenost pláže cca 350 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Útulný hotel se nachází v letovisku San Benedetto del tronto – v klidné části Porto d'Ascoli uprostřed zeleně cca 350 m od pláže. Nedaleká krásná promenáda a cyklostezka vybízí k dlouhým procházkám ve dne i ve večerních hodinách. Centrum Porto d'Ascoli, kde se konají pravidelné trhy, je vzdáleno cca 800 m. Samotné historické centrum letoviska leží ve vzdálenosti cca 5 km a využít můžete městskou hromadnou dopravu.

Středisko

San Benedentto del Tronto

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bar, výtah, venkovní posezení, zahrada s dětským koutkem, půjčovna kol, parkoviště, WiFi ve společných prostorách.

Pokoje

Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (může být i formou palandy) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, salátový bufet. Neomezené množství vody během večeře. Plná penze za příplatek.

Sport a zábava

Venkovní posezení, půjčovna kol, bar. Vodní sporty na pláži.

Pláž

cca 350 m od soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a plážovým servisem v ceně.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
×