800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější italská jezera a zahrady

  • Překrásná jezera
  • Návštěva Lago di Como, Lago Maggiore a Lago di Garda

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Příjezd k jezeru Como do městečka Tremezzo. Návštěva Villy Carlotta – v paláci najdete skvělou sbírku soch. Návštěva jedněch z nejkrásnějších lázní oblasti, středisko Menaggio. Výlet lodí do Bellagia, kouzelně položených na výběžku oddělující Lago di Como od Lago di Lecco, zahrady Villy Melzi. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní výlet Lago di Maggiore. Středisko Verbania, návštěva jedinečných zahrad Villy Taranto s rostlinami z celého světa, anglický park s řadou italských prvků – sochami, fontány, terasami, který se řadí mezi nejkrásnější svého druhu na světě. Lázeňské středisko Stresa. Výlet lodí na ostrov Isola Bella – nádherné letní sídlo a zahrada v italském stylu v deseti terasách. Možnost návštěvy rybářského ostrova Isola dei Pescatori a ostrova Isola Madre. Nocleh.

4. den

Snídaně. Přejezd k jezeru Lago di Garda. Lázeňské město Sirmione považovaného za „perlu na jezeře“. Prohlídka středověkého vodního hradu Scaligeri. Masivní pevnost je zcela obklopena vodou a s pevninou ji spojuje padací most. Za hradem narazíte na úzké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Na špičce poloostrova pozůstatky římské vily Grotte di Catullo. Individuální volno nebo výlet lodí po jezeře do městečka Malcesine. Po bezpečnostní pauze autobusu odjezd.

5. den

Příjezd v ranních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Apulie

19°C Jasno

Benátky a okolí

20°C Jasno

Florencie a okolí

15°C Jasno

Kalábrie

16°C Polojasno

Ligurie

17°C Jasno

Miláno a okolí

18°C Jasno

Neapol a okolí

20°C Jasno

Řím a okolí

18°C Jasno

Sardínie

15°C Jasno

Sicílie

18°C Jasno

Toskánsko

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě