800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější místa Itálie

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1.den: Odjezd non-stop přes Rakousko (Německo) do Itálie.
2.den: V ranních hodinách příjezd do Benátek, prohlídka města, během níž uvidíte např. Dóžecí palác, baziliku sv. Marka, Campanillu, Ponte di Rialto a další. Individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do místa ubytování v oblasti Montecatini, nocleh.
3. den: Snídaně, odjezd do Pisy, krátká individuální pěší prohlídka města, které proslulo „šikmou věží“. Pokračování do Florencie, metropole Toskánska, která byla v době renesance centrum kultury a umění. Mezi nejzajímavější místa patří náměstí Signorie s nádhernou katedrálou Santa Maria del Fiore a další. Individuální pěší prohlídka města s možností návštěvy zdejších muzeí. Nocleh v oblasti Říma.
4.den: Snídaně, odjezd do Říma, metropole Itálie. Řím byl celkem půldruhého tisíciletí středem Evropy a dějištěm klíčových historických událostí, metropolí Římské říše a světské moci papežů, byl prvním skutečným velkoměstem. Po příjezdu do „Věčného města“ se uskuteční polodenní pěsí prohlídka s průvodcem, během které uvidíte nejznámější pamětihodnosti jako např. Andělský hrad, Andělský most, Piazza Navona, Pantheon, Fontanu di Trevi, Benátské náměstí, Kapitol, Koloseum a další. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do hotelu v okolí Neapole, nocleh.
5. den: Po snídani odjezd do Neapole, jihoitalského přístavního města, situovaného v překrásné poloze při rozlehlém zálivu pod svahy vulkánu Vesuv. Krátká okružní jízda městem. Výjezd na Vesuv s fantastickým výhledem a možností individuálního výstupu ke hraně kráteru tohoto světoznámého vulkánu. Pokračování do Pompejí, významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu a pod vrstvou sopečného bahna a popela zakonzervováno do dnešních dnů. Individuální prohlídka zdejších proslulých vykopávek. Návrat do hotelu, nocleh.
6. den: Po snídani odjezd do přístavu v Neapoli, fakultativní výlet lodí na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých císařů. Volno k prohlídce ostrova, při níž nezapomeňte navštívit Tiberiovu vilu nebo Modrou jeskyni. V pozdních odpoledních hodinách odjezd zpět do vlasti.
7. den: Příjezd do České republiky.

Počasí

Apulie

20°C Skoro jasno

Benátky a okolí

20°C Skoro jasno

Florencie a okolí

23°C Skoro jasno

Kalábrie

23°C Polojasno

Ligurie

23°C Skoro jasno

Miláno a okolí

22°C Polojasno

Neapol a okolí

24°C Polojasno

Řím a okolí

23°C Polojasno

Sardínie

27°C Polojasno

Sicílie

24°C Skoro jasno

Toskánsko

23°C Skoro jasno

×