800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOblast Benátska, Lago di Garda a koupání

6-denní pobytově-poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer. Noční přejezd.

2. den

Půldenní pobyt u jezera Lago di Garda - návštěva Sirmione, kouzelného městečka položeného na poloostrově vybíhajícím daleko do jezera. Možnost návštěvy velkého scaligerského hradu z 13. stolení nebo Punta di Sirmione s vyhlídkovou terasou postavenou na základech obrovské starořímské vily – Grotte di Catullo. Odpoledne návštěva Verony – náměstí Piazza delle Erbe a Piazza dei Signori, kde v okolí naleznete známé paláce a památky – Casa di Giulietta, Arche Scaligere, Palazzo della Regione, Loggia del Consiglio. Dalšími poklady města jsou náměstí Piazza Bra s římským amfiteátrem a poblíž ležícím hradem a mostem Castel-vecchio a Ponte Scaligero. Na druhé straně města stojí za shlédnutí Teatro Romano a poblíž ležící zahrada Giardino Giusti patřící právem mezi nejkrásnější renesanční zahrady v Itálii. Ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Půldenní pobyt v přímořských lázních Sottomarina, koupání. Individuálně možnost navštěvy městečka Chioggia s řadou paláců a kanálů. Odpoledne prohlídka historického centra Padovy, Prato della Valle, Basilica di Sant´Antonio, Piazza del Santo s jedinečnou renesanční jezdeckou sochou od Donatella, nejstarší univerzitní botanická zahrada Orto Botanico zapsaná do seznamu Světového dědictví UNESCO, Piazza dei Signori, Palazzo della Regione, Café Pedrocchi. Fakultativně celodenní pobyt v Padově. Nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka Vicenzy a okolí. Návštěva barokní Villy Contarini, která byla byla postavena v polovině 16. století pro bratry Contariniovy z Benátek. Vila je architektonickým komplexem, složeným z vlastní budovy vily a obrovského parku se dvěma kanály, jezery, promenádami a zahradou. Prohlídka Vicenzy s renesančními paláci postavenými význačným rodákem Andreou Palladiem. Vyhlídka na město od poutní baziliky di Monte Berico. Sdružený vstup umožňuje návštěvu klenotů tohoto města – Teatro Olimpico, Palazzo Chiericati, Museo Civico, Museo Naturalistico, Museo Diocesano. Při procházce městem budete obdivovat řadu paláců, z nichž velká část se nalézá na náměstí Piazza dei Signori. Volno ve městě nebo návštěva jedinečných klenotů této oblasti – Villa Valmarana řečená Ai Nani s překrásnými freskami z roku 1757. Nedaleko, asi 5 minut chůze, se nalézá jedno z nejznámějších děl Paladia – Villa Capra řečená La Rotonda, vystavěná v 16. století.

5. den

Snídaně. Celodenní pobyt ve středisku Lido di Jesolo, koupání, slunění. Fakultativně výlet linkou autobusu do Punta Sabbiony a výlet lodí do Benátek nebo individuálně na ostrovy Burano, Murano. Fakultativně večeře. Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

6. den

Návrat v ranních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

65 Eur.

Počasí

Apulie

16°C Polojasno

Benátsko

15°C Jasno

Florencie a okolí

16°C Jasno

Kalábrie

17°C Skoro jasno

Ligurie

20°C Jasno

Miláno a okolí

19°C Jasno

Řím a okolí

18°C Jasno

Sardínie

18°C Skoro jasno

Sicílie

20°C Skoro jasno

Toskánsko

16°C Jasno

×