800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL BARRACUDA

  • Písečná pláž je vzdálena cca 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel, vybudovaný v 60. letech a nedávno zrenovovaný, se nachází v Marina di Campo, cca 250 metrů od překrásné písečné pláže a cca 500 metrů zdejšího nádherného hradu. Do centra letoviska se dostanete pohodlně za několik minut pěší chůze po pobřežní promenádě.

Středisko

Marina di Campo

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi, bazén v nádherné středomořské zahradě se sluneční terasou a lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), vířivka, grilbar, restaurace, konferenční sál, hrací místnost, parkoviště.

Pokoje

Hotel disponuje celkem 51 pokoji. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou zařízeny v klasickém stylu a vybaveny sociálním zařízením, fénem, centrální klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT TV a Wi-Fi (za poplatek). Za příplatek pokoje Classic s balkonem, které se nacházejí ve 2. patře a jsou vybaveny v typickém středomořském stylu. Na vyžádání též pokoje typu Junior Suite a propojené rodinné pokoje či apartmány s veškerými službami hotelu.

Stravování

Snídaně kontinentální formou bufetu, večeře výběrem z menu (výběr z masa či ryb i typických místních pokrmů). Od cca 13.6. do 5.9. dvakrát týdně menší občerstvení v době oběda v grilbaru u bazénu v rámci ceny. Od cca 20.6. do 5.9. (v závislosti na počasí) 1x týdně večeře při svíčkách s živou hudbou u bazénu.

Sport a zábava

Výlety do okolí, bazén, WIFI, nádherná zahrada k odpočinku.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Speciální ceny na plážový servis na tamější pláži i na menší romantické pláži přístupné jen loďkou (bližší informace na místě).

×