800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DESIRE

  • Pláž se nachází přímo u hotelu
  • Ideální místo pro strávení klidné dovolené

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zrekonstruovaný hotel se nachází v krásném parku plném středomořské vegetace rozkládajícím se na ploše 7ha v nádherné zátoce Baia di Spartai a svým klientům nabízí přímý vstup na soukromou pláž. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené, především pro rodiny s dětmi.

Zařízení

Objekt tvoří hlavní budova s recepcí, restaurace, hlavní bar a hotelové pokoje, které jsou rozdělené na pokoje Classic (s výhledem do zahrady a na hory), pokoje Superior a pokoje Deluxe (s výhledem na moře). K dispozici je zde klientům několik restaurací , bar na pláži, bazén s lehátkami .

Ubytování

CLASSIC: dvoulůžkové pokoje + dítě do 1,99 let, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, trezor, WIFI, barová chladnička, balkon s výhledem do hor. SUPERIOR: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 11,99 let, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, trezor, WIFI, barová chladnička, balkon s výhledem na moře. DELUXE: třílůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, trezor, WIFI, barová chladnička, balkon s výhledem na moře. Na vyžádání při rezervaci možnost dětské postýlky a domácího mazlíčka.

Sport

Venkovní posilovna, 2 tenisové kurty, miniklub (15.06.-07.09.).

Stravování

V ceně polopenze. Bohaté snídaně formou bufetu, večeře předkrm, výběr ze 4 jídel 1. a 2. chodu, zákusek, bez nápojů.

Pláž

Jemně písečná pláž Tyrhenského moře v okolí se skalnatými útesy se nachází přímo u hotelu. Zdarma: plážový servis (slunečník a 2 lehátka).

×