800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL ELBA INTERNATIONAL

S nádhernou panoramatickou polohou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

S nádhernou panoramatickou polohou.

Info

parkování: v ceně.
Domácí zvíře: v ceně.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Poloha

klidná, lehce vyvýšená, s výhledem na záliv a přístav s jachtami města Porto Azzuro. Moře cca 100 m (přes malou ulici, dosažitelná výtahem nebo po cca 70 schodech). Obchody cca 1 km.

Vybavení

plně klimatizovaný hotel (130 pokojů), restaurace s terasou a výhledem na moře, bar se společenskou místností, střešní zahrada/terasa s panoramatickým výhledem. Výtahy. Plážová restaurace Il Pirata, snack bar na pláži, internetový koutek/wi-fi (v ceně). Prádelní servis (za poplatek). Udržovaná zahrada. 1 bazén s mořskou vodou, další bazén s mořskou vodou se samostatným dětským bazénem a zabudovanou vířivkou( po celou sezónu). Lehátka/slunečníky, osušky v ceně. Bar u bazénu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): komfortní, vana/sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, trezor, minibar, klimatizace, balkón. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s výhledem na moře. Rodinné pokoje (A4A): obývací ložnice se 2 pohovkami na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Stejné vybavení jako A2A, menší, omezený výhled.

Stravování

volitelně snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech, denně předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu. Při rezervaci polopenze: pro děti od 4-11 let denně dětské menu. Baby pokrmy pro malé děti.

Sport/aktivity

jízdní/horská kola (podle dostupnosti), posilovna, tenisový kurt (umělé osvětlení za poplatek). Za poplatek: škola vodních sportů cca 1 km, 9-jamkové golfové hřiště cca 7 km.

Zábava

1x týdně hudební večery na terase (cca 9.6.-7.9.)

RODINY

miniklub (4-11 let; cca 9.6.-7.9.), hřiště. Dětská postýlka: do 2 let, v ceně. Rezervace v CK.

SERVIS PLÁŽ

plážový servis: koupací plošina: 2 lehátková křesla a 1 slunečník/pokoj.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1 km
×