Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie

Palmová riviéra, kraj Marche a Abruzzo

  Poloha a popis

  1. den

  Odjezd v odpoledních hodinách.

  2. den

  Dopoledne příjezd na Palmovou riviéru, ubytování, volno. Večeře. Nocleh.

  3. den

  Snídaně. Městečko Civitella del Tronto s nádhernou pevností Fortezza. Poté město Ascoli Piceno, hlavní město provincie Marche s dominantou renesančního náměstí Piazza del Popolo, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v Itálii, Caffé Meleti, katedrála Sant’Emidio. Dále středověké městečko Offida, postavené na skalním výběžku, kostel Apses Santa Maria della Rocca. Prohlídka historického centra spojená s degustací místních vín. Večeře. Nocleh.

  4. den

  Snídaně. Celodenní pobyt u moře, fakultativně vodní park Acquapark Onda Blu. Večeře. Nocleh.

  5. den

  Snídaně. Horské městečko Norcia, rodiště sv. Benedikta a sv. Scholastiky. Prohlídka historického centra, náměstí Piazza San Benedetto, kostel San Benedetto, papežská pevnost Castellina, Palazzo Comunale. Pro lanýže a vynikající uzeniny je město řazeno na přední místa italské gastronomie. Přejezd na Piano Grande di Castelluccio, srdce Národního parku Monti Sibillini. Večeře. Nocleh.

  6. den

  Snídaně, celodenní pobyt u moře, fakultativně historické centrum San Benedetto del Tronto nebo námořní muzeum Anfore. Večeře. Nocleh.

  7. den

  Snídaně. Historické městečko Loreto, významné poutní místo Itálie. Mohutný komplex církevních staveb, gotická bazilika della Santa Casa, v jejímž středu stojí samotná Svatá chýše, údajně domov panny Marie Nazaretské. Přímořské městečko Sirolo s náměstím Piazzale Marino, z něhož je nádherný panoramatický výhled na moře. Přístavní město Ancona na poloostrově Conero, procházka historickým centrem města. Večeře. Nocleh.

  8. den

  Snídaně. Pobyt u moře, odpolední výlet do typické italské vesničky Acquaviva Piceno spojený s degustací místních vín. Večeře. Nocleh.

  9. den

  Snídaně, pobyt u moře, volno. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

  10. den

  Návrat v dopoledních hodinách.

  Cena zahrnuje

  7 nocí s polopenzí v hotelu 3* poblíž moře (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce.

  Cena nezahrnuje

  Komplexní pojištění 300 Kč, pobytová taxa cca 1,5 EUR/den – platba v místě pobytu.