800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŘím–Neapol–Pompeje–Capri

  • Nejvýznamnější památky Říma
  • Fakultativní plavba lodí na ostrov Capri

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 3-4 EUR/osoba/noc.

1. den:

odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den:

celodenní prohlídka Říma s návštěvou nejvýznamnějších památek. Koloseum, Pantheon, Forum Romanum, náměstí Navona se známou fontánou Čtyř řek. Nezapomenutelná atmosféra v okolí Španělských schodů. Pokud si budete chtít zajistit opětovný návrat do Říma, vhoďte minci do nedaleké Fontány di Trevi. Zastávka na Benátském náměstí s památníkem krále Viktora Emanuela II. a v pozoruhodném kostele Santa Maria in Cosmedin. Nocleh.

3. den:

návštěva Vatikánu, prohlídka největšího křesťanského kostela světa, chrámu sv. Petra, vatikánských muzeí i unikátní Sixtinské kaple. Odpoledne odjezd směrem do Neapole, nocleh.

4. den:

ráno odjezd do Pompejí, prohlídka antického města zasypaného popelem v r. 79 n. l. Příjezd na Vesuv, nenáročným výstupem se dostaneme až ke kráteru do výšky 1 270 m n. m. s úchvatným pohledem na záliv. V podvečer prohlídka Neapole. Návrat do hotelu, nocleh.

5. den:

fakultativně plavba lodí na ostrov Capri, nádherný ostrov v Tyrhénském moři. Fakultativně možnost absolvovat projížďku člunem k Modré jeskyni nebo projížďku lodí kolem ostrova k Bílé jeskyni, mořským útesům Faraglioni a korálovým květům. Možnost návštěvy Augustovy zahrady, Tiberiovy vily Jovis nebo projížďka do městečka Anacapri, ochutnávka limoncella. Možnost vyjet lanovkou na nejvyšší horu ostrova Monte Solaro (589 m n. m.) nebo si prohlédnout vilu S. Michele. Nezapomeňte přibalit plavky, protože i na tomto malebném ostrově si můžete užít koupání na oblázkové pláži. Po návratu na pevninu odjezd do ČR.

6. den:

příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Apulie

19°C Jasno

Benátky a okolí

18°C Polojasno

Florencie a okolí

18°C Jasno

Kalábrie

18°C Polojasno

Ligurie

21°C Jasno

Miláno a okolí

21°C Převážně oblačno

Neapol a okolí

19°C Jasno

Řím a okolí

17°C Jasno

Sardínie

18°C Jasno

Sicílie

21°C Jasno

Toskánsko

18°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě