800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŘím - Neapol - Capri - Ischia - Letecky

Řím | Neapol | Vesuv | Pompeje | Sorrento | Capri | Salerno | Ischia

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Říma, okružní jízda městem, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do Říma, pěší prohlídka města s průvodcem – Vatikán, Andělský hrad, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Pantheon, Forum Romanum, Koloseum…volno k prohlídce muzeí apod.. v podvečerních hodinách návrat do hotelu, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do oblasti Neapole, jihoitalského přístavního města, které je tradičně pokládáno za jedno z nejkrásnějších na světě. Jeho krása spočívá v nádherné poloze při rozlehlém zálivu a v citlivém souladu architektury s přírodou. Výjezd na Vesuv, individuální výstup ke kráteru této dominanty Neapole, pokračování do Pompejí, prohlídka archeologického areálu, nocleh v oblasti, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Sorrenta, volno nebo fakultativně výlet na ostrov Capri, jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých císařů. Prohlídka ostrova – Modrá jeskyně, Anacapri …volno s možností koupání, po návratu z ostrova prohlídka Neapole s průvodcem v podvečerních hodinách odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Neapole, volno nebo fakultativní výlet na ostrov Ischia, největší ostrov v okolí Neapole, vyhledávaný pro léčebné účinky slabě radio - aktivních pramenů. Návštěva hlavního města Ischia a dalších neméně atraktivních městeček – Ischia Porto (přístav v kráteru sopky), Ischia Ponte (Aragonský hrad, muzeum moře ), možnost výletu do Casamicciola (vyhlášené lázeňské středisko), Lecco Ameno (pozoruhodný přírodní útvar – Il Fungo, tj. Houba vymodelovaná z tufového kamene), Punta Causo (vyhlídka na Forio a Monte Opomeo), případně možnost odpočinku v termálních lázních Castiglione nebo možnost koupání v moři, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Snídaně, transfer na letiště, přílet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Řím a okolí

11°C Jasno

×