800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŘím – s návštěvou Neapole v ceně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet do Říma, transfer na ubytování. Následuje prohlídka italské metropole a centra kultury – Říma. Procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek, jako jsou Koloseum nebo Pantheon, dále také náměstí Piazza Navona s fontánou Čtyř řek, Španělské schody, slavná fontána di Trevi. Svůj návrat do Říma si můžete „pojistit“ vhozením mince právě do této fontány. Nocleh.

2.den

po snídani návštěva papežského státu Vatikánu – sídla křesťanské církve. Chrám sv. Petra s jeho katakombami, kde je mj. i hrobka zesnulého papeže Jana Pavla II., Vatikánská muzea s ohromující Sixtinskou kaplí. Zbytek dne opět věnován „věčnému“ Římu. Nocleh.

3.den

snídaně, odjezd z vlakového nádraží Termini rychlovlakem FrecciaRossa do Neapole (doba jízdy je cca 70 minut). Neapol je třetí největší město Itálie a je na seznamu UNESCO. Mezi nejznámější a určitě i nejzajímavější památky patří Castel dell`Ovo, Castel Nuovo, Duomo, Gesú Nuovo apod. Ve městě je také spousta kostelů a muzeí. Neapol je charakteristická úzkými uličkami a neutuchajícím životním stylem. V odpoledních hodinách odjezd zpět do Říma. Nocleh.

4.den

snídaně, individuální program, transfer na letiště a odlet do ČR.

Počasí

Řím a okolí

15°C Jasno

×