800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŘím s prohlídkou Benátek a Florencie

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách přes Rakousko do Itálie.
2. den: Ráno příjezd do Benátek, plavba lodí na nám. Sv. Marka, prohlídka města, Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, Campanille, most Vzdechů. Odjezd na ubytování.
3. den: Snídaně, odjezd k prohlídce San Marina, středověkého městečka, které si zachovalo v běhu staletí svůj ráz. Další zastávka bude v Assisi, městě sv. Františka, prohlídka a pokračování do Říma, ubytování.
4. den: Snídaně, dopoledne prohlídka Vatikánu, prohlídka Svatopetrského náměstí, chrámu Sv. Petra, Vatikánských muzeí a Sixtínské kaple, Andělský hrad s překrásným výhledem na Řím. Odpoledne návrat do Říma. Piazza Navona, oválné náměstí s Berniniho fontánou čtyř řek, Pantheon, nejlépe dochovaná stavba z dob římské antiky, největší římská fontána Fontána di Trevi. Ubytování.
5. den: Snídaně, celodenní pěší prohlídka antického Říma, symbol města - Koloseum, Forum-Romanum s pozůstatky budov a chrámů, římský Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, jedna z nejslavnějších památek starověkého římského stavitelství a sochařství. Kapitol, náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci. Piazza di Spagna se Španělskými schody. Ubytování.
6. den: Snídaně, odjezd do Florencie, metropole Toskánska. Pěší prohlídka města, náměstí Signoria se sochou Davida, most ponte Vecchio, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí, slavná Galleria Uffizi, Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice. Odjezd do ČR přes Rakousko.
7. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Doprava

Opava, Ostrava, Karviná, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

Počasí

Řím a okolí

25°C Jasno

×