800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAdvent v Římě

Advent v Římě.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rozdílná předvánoční atmosféra oproti tuzemsku, možnost návštěvy Vatikánu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Říma, transfer na hotel v centru Říma, ubytování, fakultativně okružní jízda městem nebo individuální volno, fakultativně večeře, nocleh. V okolí hotelu nepřeberné množství restaurací s pravými italskými specialitami a dalšími možnostmi večerní zábavy včetně slavných římských památek v pěší vzdálenosti.
2. den: Snídaně, pěší prohlídka historickým Římem s průvodcem, během níž jsou k vidění nejvýznamnější pamětihodnosti antického i středověkého Říma, např. Koloseum, Forum Romanum, Senát, Titův oblouk, Trajánův sloup, Kapitol, Fontana di Trevi, Španělské schody … Odpoledne volno k individuálním prohlídkám města nebo fakultativně možnost návštěvy Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí včetně rezervace vstupného. Návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Snídaně, volno k individuálním prohlídkám města nebo možnost fakultativního polodenního výletu (autokarem, s průvodcem) do Villy d´Este v Tivoli – unikátní vily s neskutečným množstvím fontán a nádherné zahradní architektury, která má v Evropě jen málo obdob (vstupné do vily není v ceně – cca 8 €). Odpoledne volno, příležitost navštívit individuálně další Římské památky, návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
4. den: Snídaně, uvolnění pokojů, dle časových možností individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Možnosti ubytování

Počasí

Řím a okolí

17°C Jasno

×