800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBenátky, Florencie a Řím

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd večer. Noční přejezd.

2. den

Celodenní prohlídka Benátek, náměstí a chrám sv. Marka, Dóžecí palác, kostely Santa Maria Gloriosa dei Frari nebo Ss. Giovanni e Paolo. Individuálně návštěva muzeí jako Scuola di San Rocco nebo Galleria dell’Accademia. Možnost projížďky po kanálech s jedinečnými okolními paláci. Po bezpečnostní pauze autobusu přejezd na ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní prohlídka Florencie – náměstí Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio, katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, zvonice, Ponte Vecchio, náměstí Piazza di San Lorenzo s kaplí Medicejských, Palazzo Pitti. Ubytování v oblasti Říma. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka nejvýznačnějších památek Říma a Vatikánu. Kromě jiného navštívíte chrám Svatého Petra a poblíž ležící Andělský hrad na břehu Tibery. Na opačném břehu si prohlédnete náměstí Piazza Navona s fontánou Čtyř řek a nedaleko ležícím Pantheonem, Španělské schody, fontána di Trevi. Benátské náměstí s památníkem krále Viktora Emanuela II., starořímské památky Forum Romanum a Koloseum. Nocleh.

5. den

Snídaně. Pokračování prohlídky Říma. Odjezd kolem 22. hodiny.

6. den

Návrat v odpoledních hodinách.

Počasí

Řím a okolí

20°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

Itálie, Řím a okolí, Řím

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

×