800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecký eurovíkend do Říma - BLU ROMA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Cirkus Maximus, Koloseum, bazilika svatého Jana v Lateránu, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Benátské náměstí atd.). Večer možnost společné večeře v krásné čtvrti restaurací a barů Trastevere (Zátibeří), kam chodí většina Římanů na jídlo a skleničku.

2. den

po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program respektive dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem (navštívíme známý kostel svatého Petra v řetězech, poté procházka kolem Kolosea, Fóra Romana – nejstaršího náměstí ve městě, okolo Trajánova fóra a Trajánovy tržnice – nejstarší nákupní centrum starověku. Kapitolský pahorek s krásnými vyhlídkami a památník Vittoriano na Benátském náměstí s vyhlídkami na celé centrum Říma). Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.

3. den

po snídani dle aktuálního zájmu možnost fakultativní prohlídky Vatikánu s místní českou průvodkyní. Uvidíte nejzajímavější části Vatikánských muzeí, projdete si Sixtinskou kapli, ze které projdete přímo do chrámu svatého Petra. Prohlídka končí na Svatopetrském náměstí a trvá cca.4hod. V případě zájmu lze objednat a zaplatit přímo na místě, a cena je pohyblivá dle počtu zájemců. Odpoledne individuální volno k návštěvě Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori, krásného náměstí Piazza Navona či nejzachovalejšího bývalého antického chrámu - Pantheonu.

4. den

po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive dopoledne možnost fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani (městečka Castel Gandolfo - letní sídlo papeže, jezeroLlago Albano (bývalý kráter vulkánu) a městečko Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Hotel Blu Roma ****

Oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města. Pokoje vybavené sat. TV, klimatizací, minibarem, fénem, WiFi. Snídaně formou bufetu.

Počasí

Řím a okolí

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

Itálie, Řím a okolí, Řím

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

CAMPING VILLAGE FABULOUS

CAMPING VILLAGE FABULOUS

Itálie, Řím a okolí, Řím

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

×