800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIPA

Moderní hotel Ripa nacházející se v módní městské části Říma – Trastevere v centru města. V jeho blízkosti jsou kostely San Francesco d´Assisi a Ripa, Římské Fórum, Coliseum, Bazilika sv. Petra a Circus Maximus. V pěší docházkové vzdálenosti je i Vatikán. Jedná se o hotel mimořádně vhodný pro obchodní jednání. V okolí najdete mnoho restaurací a barů. Je vzdálen 29 km od mezinárodního letište Fiumicino.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní hotel nacházející se v módní městské části Říma – Trastevere v centru města. V jeho blízkosti jsou kostely San Francesco d´Assisi a Ripa, Římské Fórum, Coliseum, Bazilika sv. Petra a Circus Maximus. V pěší docházkové vzdálenosti je i Vatikán. Jedná se o hotel mimořádně vhodný pro obchodní jednání. V okolí najdete mnoho restaurací a barů. Je vzdálen 29 km od mezinárodního letište Fiumicino.

Popis

Hotel nabízí 170 klimatizovaných pokojů, hotelovou lobby, restauraci, konferenční místnost, společenskou místnost, kavárnu, hotelový bar, 24 hod. recepční službu, prádelnu, auto s řidičem, služby business centra, překladatelské služby a směnárnu.

Pokoje

Plně klimatizované pokoje s koupelnou a WC jsou vybaveny TV, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. Přístup k internetu je za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

www.ripahotel.com

Počasí

Řím a okolí

16°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

CAMPING FLAMINIO VILLAGE

Itálie, Řím a okolí, Řím

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

CAMPING VILLAGE FABULOUS

CAMPING VILLAGE FABULOUS

Itálie, Řím a okolí, Řím

Cena od: 982 Kč

Pro skupinu:

×